Kalendarze Genela

Producent
kalendarzy

Jesteśmy dystrybutorem personalizowanych kalendarzy. Łączymy tradycję i wieloletnie doświadczenie z nowymi technologiami, by tworzyć projekty unikatowe, śmiałe i wartościowe.

Dostarczamy produkty, które w 100% odpowiadają celom biznesowym Klientów. Zaufało nam dotąd wiele firm, które mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie zarówno przy realizacji jednorazowych zleceń, jak i podczas długofalowej współpracy.

0 +
Klientów z Polski i Europy
0 +
Możliwości kombinacji
0 +
Zrealizowanych projektów
0 +
Produktów sprzedanych rocznie
Kalendarze GENELA

Nasz Zespół

To ludzie - świetnie przygotowani specjaliści, wspierani przez innowacyjne technologie. Ich doświadczenie, wiedza i kreatywność pozwalają tworzyć projekty zrywające z opatrzonymi formami. Podejmujemy się najbardziej wymagających i nietypowych zleceń.

Kalendarze GENELA

W zgodzie z naturą

Nie tylko szanujemy naturalne zasoby, ale także staramy się zwrócić planecie to, co zostało jej odebrane.

Dzięki prowadzonej przez nas akcji GeneLAS możesz przyczynić się do odnowy zasobów leśnych w Polsce. 

W 2022 zapoczątkowaliśmy akcje Genela Bee Responsible, dzięki której otaczamy opieką pszczoły - owady mające zasadnicze znaczenie dla produkcji żywności.

Posiadamy certyfikat FSC®. Wybierając kalendarze drukowane na papierze certyfikowanym FSC®, pomagasz zachować lasy dla przyszłych pokoleń.

Oferujemy kalendarze i notesy Growbook™ w 4 wersjach - Pine, Apple, Forgetmenot i Fieldflowers. Ekologiczne i praktyczne upominki w nowoczesnym wydaniu.