Galanteria Skórzana
genela
GDZIE NAS ZNALEŹĆ?
MATERIAŁY
DO POBRANIA

Zaprojektuj swój własny kalendarz

 
 
 

OPRAWY ZE SKÓRY
ETUI NA KALENDARZE

Office premium

   
   

Zmodyfikowana wersja podstawowego modelu OFFICE. Specjalna kieszeń zapinana na zatrzask pozwala zapanować nad drobiazgami. Dodatkowo 1 duża kieszeń oraz miejsca na 3 karty kredytowe. Ponadto kieszeń z okienkiem na wizytówki lub zdjęcie. Eleganckie zapięcie magnetyczne w standardzie.

PRODUKT MOŻLIWY DO WYKONANIA W PONIŻSZYCH MATERIAŁACH I KOLORACH:

Skóry naturalne - więcej »

  Skóra to najszlachetniejszy materiał wykorzystywany do produkcji galanterii. Faktura, dotyk oraz zapach skóry sprawiają, że wykonane z niej produkty stają się wyjątkowe dla ich użytkowników. Naturalne jarzma podkreślają jeszcze bardziej unikalność
i niepowtarzalność wyrobu skórzanego.

  Do wyrobu naszych produktów starannie wybieramy jedynie znakomitej jakości włoskie skóry. Sprowadzamy je z miejsc, w których od pokoleń rozwija się i pielęgnuję tradycję ich wytwarzania. Są to najlepsze materiały o pięknym naturalnym wyglądzie, którego nie sposób pomylić z żadnymi substytutami. Nasze precyzyjne wykonanie nadaje im klasę i niezwykły charakter.

Derby - więcej »

Naturalna skóra licowa z wykończeniem anilinowym, z lekkim połyskiem; wyprawa chromowo - roślinna.

pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  
Kenya - więcej »

Jest najwyższej jakości bydlęcą skórą naturalną wyprawianą roślinnie. Pochodzi z Włoch, gdzie wybitni fachowcy nadają jej szlachetny wygląd. Na licu tej skóry dostrzegalne są naturalne nieregularne jarzma. Jej ekskluzywny charakter podkreśla błyszczące wykończenie. Dzięki efektowi przebarwienia uzyskiwanemu w procesie tłoczenia, wspaniale nadaje się do umieszczenia na niej logo firmy. Specyficzny zapach, miękkość w dotyku to cechy, które podkreślają ekskluzywność tej skóry.

pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  
Texas - więcej »

Skóra typu bycast z korygowanym licem zapewnia elegancką prezencję kalendarza. Charakteryzuje się delikatnym i równomiernym rysunkiem lica, bardzo dobrze tłoczy się na gorąco.

pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
   
 
 
Polecamy

- Gdzie nas znaleźć?

- Materiały

- Do Pobrania