Galanteria Skórzana
genela
GDZIE NAS ZNALEŹĆ?
MATERIAŁY
DO POBRANIA

Zaprojektuj swój własny kalendarz

 
 
 

OKŁADKI ZE SKÓRY
ETUI NA KALENDARZE

Office - okładka na kalendarz A5 lub A4

   
   

Okładka – organizer na kalendarz w formacie A4 i A5. W środku po lewej stronie miejsce na 6 kart kredytowych, w grzbiecie szlufka na długopis, po prawej stronie notatnik (w cenie!). Całość zamykana funkcjonalnym zapięciem magnetycznym.

Kalendarz sprzedawany oddzielnie.

PRODUKT MOŻLIWY DO WYKONANIA W PONIŻSZYCH MATERIAŁACH I KOLORACH:

Skóry naturalne - więcej »

  Skóra to najszlachetniejszy materiał wykorzystywany do produkcji galanterii. Faktura, dotyk oraz zapach skóry sprawiają, że wykonane z niej produkty stają się wyjątkowe dla ich użytkowników. Naturalne jarzma podkreślają jeszcze bardziej unikalność
i niepowtarzalność wyrobu skórzanego.

  Do wyrobu naszych produktów starannie wybieramy jedynie znakomitej jakości włoskie skóry. Sprowadzamy je z miejsc, w których od pokoleń rozwija się i pielęgnuję tradycję ich wytwarzania. Są to najlepsze materiały o pięknym naturalnym wyglądzie, którego nie sposób pomylić z żadnymi substytutami. Nasze precyzyjne wykonanie nadaje im klasę i niezwykły charakter.

Derby - więcej »

Naturalna skóra licowa z wykończeniem anilinowym, z lekkim połyskiem; wyprawa chromowo - roślinna.

pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  
Kenya - więcej »

Jest najwyższej jakości bydlęcą skórą naturalną wyprawianą roślinnie. Pochodzi z Włoch, gdzie wybitni fachowcy nadają jej szlachetny wygląd. Na licu tej skóry dostrzegalne są naturalne nieregularne jarzma. Jej ekskluzywny charakter podkreśla błyszczące wykończenie. Dzięki efektowi przebarwienia uzyskiwanemu w procesie tłoczenia, wspaniale nadaje się do umieszczenia na niej logo firmy. Specyficzny zapach, miękkość w dotyku to cechy, które podkreślają ekskluzywność tej skóry.

pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  
Texas - więcej »

Skóra typu bycast z korygowanym licem zapewnia elegancką prezencję kalendarza. Charakteryzuje się delikatnym i równomiernym rysunkiem lica, bardzo dobrze tłoczy się na gorąco.

pokazywacz JS
  pokazywacz JS
  pokazywacz JS
   
 
 
Polecamy

- Gdzie nas znaleźć?

- Materiały

- Do Pobrania